Virvės traukimo klubas „Švyturys“ uždarų patalpų sezoną baigia Latvijoje

 

   Kovo 21-ają Klaipėdos virvės traukimo klubui „Švyturys“   atstovaujanti komanda dalyvavo uždarų patalpų Latvijos virvės traukimo čempionate. Ventspilio mieste vykusiose  virvės traukimo varžybose, klaipėdiečiai dalyvavo dviejose kategorijose.

Vaikinų komanda atsovavusi Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariams savnoriams , rungiantis svorio kategorijoje iki 700kg, po įnirtingų kovų tarp 9 komandų iškovojo 4-ąją vietą. Vaikinai kartu su dailiosios lyties atstovėmis, komandos narėmis, taip pat kovojo mišrios komandos rungtyje, svorio kategorijoje iki 600kg. Sportininkai susirungė su 12-ka komandų ir išsikovojo vietą ant prizininkų pakylos. Į Klaipėdą parvežta trečioji vieta.

Ventspilyje virvės traukimo klubas „Švyturys“ sėkmingai baigė sezoną pabaltijo uždarų patalpų čempionatuose ir su dideliu užsispyrimu pradeda rengtis vasaros sezonui ir artėjančioms lauko varžyboms. Komandos treneris Andrius Matulis kartu su visais sportininkais ne tik ruošis naujiems iššūkiams prie virvės, bet ir pirmą kartą organizuos Lietuvos lauko virvės traukimo čempionato vieną iš etapų, vyksianti Klaipėdos mieste.