Paskutinis etapas parodė kas stipriausi

IMG_7590

Lietuvos virvės traukimo lauke sezonas uždarytas. Obeliuose, netoli Rokiškio jau įvyko paskutinysis virvės traukimo čempionatas, kuriame dėl paskutinių taškų kovojo 11 komadų skirtingose kategorijose.

Šių varžybų metu sprendėsi ne tik etapo nugalėtojų, bet ir viso Lietuvos čempionato nugalėtojų klausimas. Etapo metu jaunimo rungtyje pasižymėjo Ramygalos gimnazijos sportininkai užėmę pirmają vietą. Antrąją vietą užėmė traukikai iš Jūžintų, na o bronzos medalius pasikabino Meškuičių jaunimo komanda.

Vyrų kategorijoje iki 680 kg absoliutūs nugalėtojai buvo kaimynai iš Latvijos – komanda „Saldus“, bet nebūdami čempionato įskaitoje Lietuvos čempionato rezultatams įtakos neturėjo. Šio etapo metu 2-ąją vietą užėmė sporto klubas „Gekonas“, o treti liko virvės traukimo klubo „Ąžuolas“ atstovai. Šioje vyrų kategorijoje taip pat varžėsi komandos iš Rokiškio, Kuršėnų ir Gargždų.

Kategorijoje iki 720 kg dalyvavo šiek tiek mažiau komandų, jų buvo vos penkios. Tačiau kovos vyko taip pat įnirtingai ir buvo kuo pasigrožėti. Aukso medaliais šioje kategorijoje pasidabino virvės traukimo klubas „Ąžuolas“, sidabrą iškovojo svečiai iš Latvijos – „Saldus“ komanda. Bronzos medaliais ant krūtinės pasikabinę ir trečios vietos nugalėtojais tapo virvės traukimo klubo „Švyturys“ sportininkai iš Klaipėdos. Taip pat kategorijos traukimuose dalyvavo Kuršėnų ir Rokiškio komandos.

Paskutinioji kategorija, kurioje „draskėsi“ ir merginos ir vaikinai, tai MIX kategorija iki 600 kg. Šioje kategorijoje komandą sudaro 4 vaikinai ir 4 merginos. Stipriausiai traukusia MIX komanda tapo sporto klubas „Gekonas“. 2-ąją vietą užėmė Latvijos ir Lietuvos draugiškai sudaryta jungtinė komanda. Ir 3-ąją vietą iškovojo Klaipėdos virvės traukimo klubo „Švyturys“ mišri komanda. 4-ieji liko Meškuičių komanda.

Pasibaigus varžyboms taip pat buvo paskelbti ir galutiniai susumuoti visų čempionato etapų rezultatai. Per keturis etapus dalyvavo trys moterų komandos tai Jonavos – Kuršėnų jungtinė moterų komanda, Šiaulių rajono „Meškuičių“ komanda bei Klaipėdos „Švyturio“ komanda. Merginos svorio kategorijoje iki 540 kg vietas pasiskirstė taip: bronza atiteko „Švyturio“ komandai, sidabru pasidabino „Meškuičių“ moterų komanda, na o auksą iškovojo jungtinė Jonavos – Kuršėnų komanda.

• Jaunimo kategorijoje iki 560 kg susumavus visus taškus 1-ąją vietą laimėjo Ramygalos gimnazijos I-oji komanda. 2-ąją vietą iškovojo „Meškuičių“ jaunimo komanda iš Šiaulių rajono. 3-iąją vietą užėmė Jūžintų Elniaragio jaunimo komanda.
  • Svorio kategorijoje iki 680 kg vyrų komandos pasiskirstė taip: Pirmoji vieta: sporto klubas „Gekonas“, antroji vieta – virvės traukimo klubas „Ąžuolas“, trečioji vieta atiteko Kuršėnų komandai.
  • Sunkesnėje vyrų kategorijoje iki 720 kg nugalėtojais tapo virvės traukimo klubas „Ąžuolas“, antrąją vietą ir sidabrą parsivežė Klaipėdos „Švyturio“ komandos traukikai, o trečioji vieta atiteko Šiaulių rajono Kuršėnų komandai.
  • Paskutiniojoje kategorijoje, kur traukė mišrios komandos sudarytos iš keturių vaikinų ir merginų, čempionų titulą iškovojo Jonavos sporto klubas „Gekonas“. Sidabro nusipelnė ir namo parsivežė Šiaulių rajono „Meškuičių komanda. Na, o bronza parvežta į Klaipėdą, į virvės traukimo klubo „Švyturys“ būstinę.

Po permainingos ir daug jėgų pareikalavusios vasaros sportininkai buvo apdovanoti už savo rezultatus. Vasaros virvės traukimo lauke sezonas uždarytas, o traukikai jau kabinasi į virvę ir ruošiasi salės sezonui bei kaupia jėgas kitais metais laukiančio lauko traukimų varžybų bei artėjančio Pasaulio virvės traukimo lauke čempionato.

IMG_7654 IMG_7646 IMG_7629 IMG_7610 IMG_7606 IMG_7602 IMG_7592 IMG_7590 IMG_7587 IMG_7585 IMG_7584 IMG_7575 IMG_7572 IMG_7538 IMG_7493 IMG_7446 IMG_7330