Lietuvos kariuomenės virvės traukimo čempionatas

Lietuvos kariuomenės virvės traukimo čempionatas

 

Rugsėjo 25d. Juozo Vitkaus inžinerijos  batalione vyko Lietuvos kariuomenės virvės traukimo čempionatas, kuriame dalyvavo kariai iš  Vilniaus, Panevėžio, Klaipėdos, Gargždų ir Šilalės. Komandos atstovavo krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) 8-tą, 5-tą ir 3-čią rinktines.

 

Lietuvos kariuomenės sporto klubo organizuotose varžybose bronzos medalius iškovojo Vilniaus 8-oji rinktinė. Sidabrą namo parsivežė Panevėžio 5-oji rinktinė. Aukso medaliais pasipuošė ir pirmąją vietą iškovojo jungtinė Klaipėdos, Gargždų ir Šilalės komanda. Komandas apdovanojo pats Lietuvos kariuomenės sporto klubo viršininkas.

 

Pasak Mindaugo Albrechto, Krašto apsaugos savanorių pajėgų 3-osios rinktinės personalo skyriaus viršininko, varžybos praėjo sklandžiai. Komandos vadovas džiaugiasi savo komandos pasiekimais. Jo nuomone – smagu traukti, kai komanda gerai sukomplektuota, kariai jaučia vienas kitą, yra komandiški ir supratingi – tai nuvedė iki pergalės kovose tarp stipriausių Lietuvos kariuomenės komandų.

 

Ateityje numatoma, kad šis, kasmet rugsėjo pabaigoj vykstantis, čempionatas bus įtrauktas ir į ateinančių metų Baltijos šalių kariškių žaidynes kaip viena iš rungčių.