Iš Rokiškio „Reaktoriaus“ tapo „THORU“

thorasVirvės traukimo klubas ,,Thoras“ susikūrė 2016 metais. Klubas susikūręs nesenai, bet prieš jam atsirandant sportininkai atstovavo Rokiškio virvės traukimo komandai, kuri šią sporto šaką propagavo gana senai. Tuo metu dabartinis komandos vadovas Mantas Narbutas ir jo brolis  komandos treneris Vytautas Narbutas savo virvės traukimo karjerą pradėjo atstovaudami Jūžintų virvės traukimo komandą. Baigus mokyklą, perėjo į Rokiškio virvės traukimo komandą, kuri netrukus pradėjo irti ir netrukus komanda iširo. Nelikus komandos Mantas ir Vytautas sukūrė naują komandą iš savo draugų rato ir nedaugelio likusių komandos narių. Po kiek laiko komanda nusprendė sukurti savo virvės traukimo sporto klubą kurį pavadino ,,Thoras“.

Komandą ,,Thoras“ jauna ir ambicinga komanda, visada siekianti tobulėti ir stengiasi įvykdyti užsibrėžtus tikslus. Komandos nariai visada atiduoda paskutinias jėgas kiekvienoje kovoje, nes siekia tik aukščiausių rezultatų ir supranta kovos grožį. Nors ir komanda yra neseniai susikūrusi, ji dažniausiai visada iškovoja prizinę ar net pirmąją vietą.

Komanda dalyvauja dvejose svorio kategorijose 680 kg ir 720kg. Komandos tikslas ir svajonė šiose svorio kategorijose sudalyvauti pasaulio virvės traukimo čempionate ir susikauti finalinėse dvikovose.